Gizlilik Sözleşmesi

Loading
loading..

Gizlilik Sözleşmesi

Haziran 12, 2015
ceket26
No Comments

gizliliksözleşmesi

Bu site içinde yer alan tüm yazı ve görsel malzemelerin telif hakları www.etkinlikbilgisayar.com’a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz olarak kullanılamaz ve kopyalanamaz.
Sözleşme Şart ve Hükümleri
Bu siteye girmek, görmek ya da kullanmakla, aşağıda yer alan ve yazılı ve imzalı bir anlaşma ile eşdeğer olan elektronik sözleşmenin hukuki şart ve hükümlerini anladığınızı ve bu anlaşma ile bağlı olduğunuzu kabul etmiş bulunuyorsunuz. www.etkinlikbilgisayar.com istediği zaman ve istediği koşullarla bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Anlaşma’da tek taraflı yapılacak muhtemel değişikliklerin de kullanıcılar tarafından kabul edildiği varsayılmaktadır.
Telif Hakları
Aksi belirtilmediği sürece bu sitede yer alan yazılar, grafikler, resimler, logolar, vs… gibi tüm içerik öğeleri  www.etkinlikbilgisayar.com’a aittir ve kanunlarca korunmaktadır.  www.etkinlikbilgisayar.com site içeriğinin seçimi, hazırlanışı, düzenlenmesi ve bir tasarım olarak sitenin kendisinin telif haklarını saklı tutmaktadır. Aksi özellikle belirtilmedikçe  www.etkinlikbilgisayar.com size ne münhasıran ne de kısmi olarak hiçbir yararlanma hakkı vermemektedir.  www.etkinlikbilgisayar.com fikri sınai mülkiyet haklarını kanunlar çerçevesinde etkin olarak korumaktadır. Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

 

Lisans
İşbu sözleşme, sunulan şart ve hükümleri kabul etmeniz şartı ile; size kişisel, geri alınabilir, münhasır olmayan, devredilemez bir kullanım hakkı vermektedir. Bu siteyi, kendi kişisel ve ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilir, evde kullanmak amacıyla ve bir defaya mahsus olmak üzere ve kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için ve site içeriğindeki telif haklarını, marka haklarını ya da diğer fikri sınai mülkiyet haklarını belirten ibareleri kaldırmamak koşulu ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Aksi açıkça belirtilmediği sürece bu site içeriğini değiştirmeniz, kopyalamanız, dağıtmanız, yayınlamanız, iletmeniz, çoğaltmanız, basmanız, lisans almanız, satmanız, yönlendirmeniz, bağlantı koymanız lisans sahibinin yazılı izni olmadığı müddetçe yasaktır.  www.etkinlikbilgisayar.com’u hiçbir zaman yasalara aykırı ve/veya sözleşmede belirtilen amaçlar dışında kullanamazsınız, aksi takdirde siteden yararlanmanızı sağlayan bu lisans hakkınız  www.etkinlikbilgisayar.com tarafından tek taraflı olarak geri alınacaktır. www.etkinlikbilgisayar.com sizin bu siteye ya da içeriğine ulaşabilme hakkınızı tek taraflı olarak, istediği zaman ve bildirim zorunluluğu olmaksızın sona erdirme hakkına sahiptir.

 

Tekzip
www.etkinlikbilgisayar.com bu site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine karşın, sitede zaman zaman kimi yanlışlıklar, güncelliğini yitirmiş bilgiler ya da yazım hataları olabileceğini belirtir. Bunun yanı sıra  www.etkinlikbilgisayar.com, site içerisinde istediği zaman ve istediği sebeple değişiklikler ya da düzeltmeler yapma hakkını saklı tutar.  www.etkinlikbilgisayar.com sitedeki yazım yanlışlarından ve fiyat hatalarından sorumlu değildir.
Bu sitedeki tüm bilgiler, ürünler ve hizmetler tüketici hizmetleri kapsamında verilenler dışında herhangi bir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sunulmaktadır.  www.etkinlikbilgisayar.com bu sitenin kullanılmasından kaynaklanacak ya da kullanılması ile bağlantılı hiçbir dolaylı veya tesadüfi zarardan sorumlu değildir.
Bağlantılı Sayfalar
Bu site  www.etkinlikbilgisayar.com’a ait olmayan, kendi sahipleri bulunan ve yine bunlarca işletilen sitelere bağlantılar içerebilmektedir.  www.etkinlikbilgisayar.com bu sayfalarda sunulan bilgi, ürün ve hizmetleri düzenli olarak incelememektedir.  www.etkinlikbilgisayar.com bu bağlantılı sayfalardaki bilgilerin, ürün ve hizmetlerin doğruluğu ve kalitesi konusunda hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Bu sayfaların içeriğini görmek kullanıcıların kendi sorumluluklarındadır.

 

Yorumlar
Sitemize gönderdiğiniz her türlü yorum tarafımızdan memnuniyetle karşılanacaktır.  www.etkinlikbilgisayar.com  yorumlarınızda yararlanma hakkına sahip olduğunu belirtiriz.

 

Tazminat
Bu sitenin işbu sözleşme şart ve hükümlerine aykırı kullanılması veya sitenin kullanımının  www.etkinlikbilgisayar.com ‘a zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılacağınızı belirtiriz.

 

Geçerli Hukuk
www.etkinlikbilgisayar.com Türkiye’deki ofisleri aracılığı ile faaliyet gösteren bir firmadır. Herhangi bir itilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır.
Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background

Kiralık Laptop