Go pro kiralama

Etkinliklerin en önemli anları yada profesyonel bir şekilde sıra dışı anlarınızı kayda alabilmeniz için gopro hero kiralama servisimiz en uygun fiyat kalitesi ile stoklarımıza adetli olarak girmiştir.

Özgürce video çekebildiğiniz gopro hero kameralar artık daha küçük,hafif ve güçlü.

Kaliteli video ve fotoğraf çekebilmek artık gopro hero3+ black edition ile daha kolay olacak. 20% daha küçük( bir öndeki modele göre) ve en iyi  satan kamera ödülüne sahip ve aynı zamanda daha hafif.güçlendirilmiş resim kalitesi ve yeni özellikler. Superview™ özelliği gopro hero3+ için tamamen yeni bir özelliktir.artık çekimlerinizi daha geniş açı ile izleme fırsatını bulacaksınız,otomatik yenilenmiş düşük ışık performans ayarlayıcı ile ışık şiddeti çekim ortamında az olsa dahi daha kaliteli sonuçlar almanızı sağlayacaktır.bunun yanısıra artırılmış batarya ömür süresi eskiye göre %30 daha fazla kullanım sağlamaktadır,4x daha hızlı wi-fi uzaktan bağlantı , daha keskin lens ve bütün gopro aksesuarları ile uyumlu yapıdadır.

En küçüğü,en hafifi sınır tanımayan gopro

The hero4 black edition %20 oranında daha küçük( bir önceki modele göre), daha hafif ve bütün gopro aksesuarlar ile uyumludur.

Profesyonel video kalitesi

Süper video kalitesi sayesinde gopro dünyanın en fazla satan kamerasıdır.gopro hero3+ black edition ile bu gelenek devam ediyor. High-resolution( yüksek çözünürlük, high-frame rate 1440p48( yüksek frame oranı), 1080p60, 960p100 ve 720p120 video modları ile en iyi kalitede fotoğraf ve video sağlar ve aynı zamanda slow motion( yavaş çekim ) özelliği ile playback yapar. 4kp15 ve 2.7kp30 çekim kalitesi ile yüksek çözünürlükte görüntü elde edebilirsiniz.sinema kalitesinde çekim.

Daha güçlü fotoğraf çekim kalitesi

Gopro hero4 black edition 12mp fotoğraf  kalitesi ve 30 kareye kadar saniyede çekim yapabilme özelliğine sahiptir.bu özellik sayesinde hızlı aksiyon çekimlerinde kullanılabilmektedir.zamanlayıcı ile otomatik fotoğraf çekebilme  0.5, 1, 2, 5, 10, 30 veya 60 saniye aralıklarında.devamlı fotoğraf çekebilme  3, 5 veya 10 kare saniyede fotoğraf çekebilme özelliği ek olarak sunulmaktadır.

fiyat teklifi ve bilgi almak için lütfen tıklayınız…