Tweetwall Kiralama

SOCİAL WALL KİRALAMA

Etkinliklerin olmassa olmazı olarak kabul ettiren TweetWall (Twitter) – İnstaWall (İnstagram) – FourSquareWall (FourSquare) artık daha sosyal…

Etkinlik Bilgisayar olarak tüm bu platformları tek bir ekranda kullanabileceğiniz gibi Artık tüm sosyal ağları da tek ekranda bölünmüş olarak kullanabilmenizi sağlayacak yazılımımız sizler için hazırdır. Bahse konu Wall yazılımımız sayesinde Markanın viralliğinide farklı bir şekilde gözler önüne koyacaktır.

Üstelik fiyat ve kalite olarak da mevcut yazılımlara göre hem yerli hem ekonomik…

TweetWall – İnstaWall – FoursquareWall yazılımlarımız istenildiği gibi markanın logosu yada sloganını ekleyebileceğimiz full customize bir yapıya sahiptir. Bu özelliklerinin yanı sıra tam moderatör desteği ile oluşabilecek olumsuz yayınları anında engelleyebileceğiniz ücretsiz moderatör arayüzü de sizler için tasarlandı..

Tüm bu Wall yazılımlarımızı ister bizden kiralayacağınız ekranlar ile isterseniz kendi ekranlarınız ile kullanabilmeniz mümkündür.

Etkinlik bilgisayar tüm bu Wall yazılımlarını kullanırken kesinlikle alandaki WİFİ yi kullanmayı tavsiye etmiyor ve bu yüzden Yazılımla birlikte gelen ürününün yanında 3g İnterneti de kendisi kuruyor.

Sizler sadece bize #HASHTAG yada ilgili bilgiyi veriyorsunuz. Daha sonra istediğiniz arayüzü seçmek için arkanıza yaslanıyorsunuz :)

Ürün Kiralama yada Çözüm Almak için Lütfen Tıklayınız…